دبیرستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

    

پایه هفتم

   

    

پایه هشتم

   

    

پایه نهم

   

    

پایه دهم

   

    

پایه یازدهم

   

    

پایه دوازدهم

   

برگزاری اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان ایده آل پارسی

با استعانت از ایزد منان اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان ایده آل پارسی در روز یکشنبه مورخ30/6/1399 با حضور همکاران و دبیران دبیرستان برگزار گردید .

در شروع مراسم آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد و با پخش سرود جمهوری اسلامی به ایران عزیز ادای احترام گشت . در ادامه سرکار خانم رستمی دبیر محترم دبیرستان با بیان شیوا و دلنشینشان مراسم را به دست گرفتند ، همچنین با توجه با همزمانی آغاز سال تحصیلی با حماسه دفاع مقدس کلیپ ایران که با زحمات دانش آموز فرهیخته روژان منیری به ثمر نشسته پخش شد . در ادامه دقایقی را در خدمت جناب آقای آذری مشاور آموزشی  و سرکار خانم کشاورز موسس محترم مجتمع ایده آل پارسی بودیم .

پس از آن سرکار خانم ریاحی مدیریت محترم دبیرستان ضمن خیر مقدم به همکاران و دبیران محترم و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای دبیران و دانش آموزان ، مطالبی پیرامون برنامه عملیاتی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  بیان نمودند .

و در ادامه سرکار خانم ذکاوت مسئول دپارتمان فناوری مجتمع با تاکید بر ضرورت استفاده از اپلیکیشن های  همکلاسی و شاد توضیحاتی را در رابطه با نحوه ی استفاده از امکانات فناوری مجتمع و استودیو های طراحی شده ایراد نمودند .در خاتمه جلسه با انتخاب نمایندگان دبیران متوسطه اول و دوم به پایان رسید و به رسم یادبود هدایایی به همکاران تقدیم گردید.

با امید به سالی پر از موفقیت و سعادت در راستای تحقق اهداف تعلیم و تربیت برای همکاران و دانش آموزان عزیز . 

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...