دبیرستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

    

پایه هفتم

   

    

پایه هشتم

   

    

پایه نهم

   

    

پایه دهم

   

    

پایه یازدهم

   

    

پایه دوازدهم

   

وبینار انرژی نوین به مناسبت هفته پژوهش

وبینار انرژی های نوین:

با هدف بستر سازی  مناسب در سطح دانش آموزی ، شرکت دانش آموزان در جشنواره های علمی – پژوهشی و افزایش آگاهی های علمی آنها در این زمینه  وبینار انرژیهای نوین ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم در روز چهارشنبه ۱۹ آذر ماه از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۳۰با حضور استاد "پور شیرازی "مدرس تربیت مربی قطب کشوری انرژی‌های نوین و مشاوره نصب سیستم های فتو ولتاییک برای اولیای آگاه و دانش آموزان فرهیخته دبیرستان ایده آل پارسی برگزار گردید.  در این وبینار ۱۴۰نفر از دانش آموزان شرکت کردند.. در بخش اول  وبینار موضوعات زیر عنوان گردید.

 1-معرفی انواع انرژی های نوین وامکان سنجی استفاده از آن در ایران (خورشیدی –بادی- ابی- زیست توده-و....)

۲-معرفی تخصصی سیستم های خورشیدی

 3-مقایسه برتری های سیستم های فتو ولتاییک با دیگر منابع انرژی و.......

 در بخش دوم به سوالات دانش آموزان پاسخ داده شد. ودر بخش پایانی وبیناراز دانش آموزان تقاضا گردید جهت ورود به فعالیت در این حوزه علمی و کاربردی تلاش وافر داشته باشند .   ضمنا یک سوال چالشی نیز تحت عنوان چگونه می توانیم از انرژی گرمایی خورشید استفاده کنیم؟ مطرح گردید.

سرکار خانم ریاحی مدیریت دبیرستان ایده ال پارسی نیز در پایان  وبینار از استاد" پور شیرازی "که با ارائه مطالب نوین و ارزشمند دیدگاه جدیدی را فراروی دانش آموزان قرار دادند، اولیای فهیم و گرامی که نهایت همکاری را با دبیرستان و فرزندان خود دارند و دانش آموزان فرهیخته دبیرستان ایده آل پارسی تشکر و قدر دانی کردند.

شایان ذکر است از میان پاسخ های ارسالی (سوال چالشی استاد)، ۸ نفر برگزیده شدند.که بهترین پاسخ  متعلق به سرکار خانم بهشید کریم زاده پایه هفتم می باشد.  .

افتخار دبیر وبینار انرژی نوین

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...