دبیرستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

مدیریت دبیرستان

به نام و یاد یگانه مدبر جهان هستی

دبیرستان غیر دولتی ایده آل پارسی در دومین سال فعالیت خود افتخار دارد، مدرسه ای است که علاوه بر آموزش های متداول در سطح مدارس تیزهوشان و نمونه به رشد همه جانبه استعداد های دانش آموزان توجه دارد که انشاءا... محصول نهایی آن « انسان متعادل » خواهد بود.

در دنیای پر رقابت امروز همه دغدغه های پدران و مادران پرورش همه جانبه فرزندان برای فردایی بهتر است. فردایی که در آن دانش آموزان بدون اعتقادات اسلامی و ایرانی خود بی هویت و سردرگم خواهند بود.

دبیرستان ایده آل پارسی با هدف دانش، مهارت، اخلاق : ارکان توسعه پایدار، درصدد پرورش مهارت های ارتباطی و اجتماعی دانش آموزان، آگاهی آنها از فنون مدیریت و برنامه ریزی، پرورش مهارت های جسمی و تربیت بدنی، ذوق و استعداد های هنری و فرهنگی و مهارت های فنی و حرفه ای می باشد.

این واحد آموزشی با استعانت از درگاه ایزد منان و همکاری والدین آگاه و دلسوز در نظر دارد با برنامه ریزی روح و جسم فرزندان ایران اسلامی را در مقابل آلودگی های فرهنگی و اجتماعی موجود حفظ نماید و آنها را با ارزش ها و فرهنگ دینی و ملی خودمان تربیت نماید و از پرورش انسان های تک بعدی و غیر اجتماعی پرهیز نماید و زمینه دستیابی نسل آینده به مرتبه قابل قبولی از آمادگی جهت تحقق حیات طیبه بر اساس مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران را در تمام ابعاد فراهم نماید.

زهرا ریاحی           

مدیریت دبیرستان ایده آل پارسی

متوسطه اول و دوم       

مدیریت دبیرستان

...