دبیرستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

    

پایه هفتم

   

    

پایه هشتم

   

    

پایه نهم

   

    

پایه دهم

   

    

پایه یازدهم

   

    

پایه دوازدهم

   

اطلاعیه تهیه کتاب درسی پایه دهم

ولی گرامی و دانش آموزان پایه دهم 

سفارش کتاب درسی جهت دانش آموزان متوسطه دوم  (کلاس دهم )توسط دبیرستان  در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ثبت و پرداخت گردیده است. انشاءالله به محض دریافت کتاب های درسی از طرف ناحیه در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه تهیه کتاب درسی پایه هفتم

اولیای ارجمند دانش آموزان متوسطه اول  (کلاس هفتم )

جهت تهیه کتاب های درسی به کتاب فروشی های معتبر در سطح شهر مراجعه نمایند

اطلاعیه تحویل گرفتن لباس فرم دانش آموزان

اولیای محترم:

با سلام، احتراما به استحضار می رساند جهت دریافت اونیفورم دانش آموزان از روز یکشنبه ۹۸/۶/۲۴صبح از ساعت ۹الی ۱۲و بعدازظهر از ساعت ۵ الی ۹به آدرس خیابان مشیرفاطمی پاساژ قائم مانتو سرای آزاد مراجعه فرمایند.

اطلاعیه ثبت نام سرویس

اولیای محترم:

با سلام، احتراما جهت ثبت نام سرویس مدارس به مدیر اجرایی سرویس سرکار خانم قنبری مراجعه فرمایند.

09173087532 شماره همراه خانم قنبری  (مدیر اجرایی سرویس )

میانبری برای یادگیری زبان خارجی

 1. مکالمه، مکالمه، مکالمه

اگر راز یا ترفندی برای یادگیری زبان وجود داشته باشد، آن راز قطعا همین مکالمه است، آن هم مکالمه‌ای که با ساعت‌ها و ساعت‌ها تلاشِ ناشیانه و طاقت‌فرسا در گفت‌وگو با افرادی که در آن زبان، خیلی بهتر از شما تسلط دارند،‌ حاصل می‌شود. یک‌ساعت مکالمه (با تصحیح غلط‌ها و رجوع به دیکشنری) به اندازه‌ی پنج‌ ساعت کلاس زبان و ده‌ ساعت مطالعه‌ی شخصیِ زبان می‌ارزد.

چند دلیل برای این امر می‌توان ذکر کرد. اولین دلیل، انگیزه است. هر قدر هم کتاب راهنمای آموزشِ زبان‌تان عالی باشد، شما با مکالمه و تعامل با شخصی واقعی که روبه‌روی‌تان ایستاده است، خیلی بیشتر از هر کتاب‌ یا برنامه‌ی صوتی دیگری روی رایانه‌تان، می‌توانید دانش و انگیزه کسب کنید.

ادامه مطلب...

تعطیلات تابستان را چگونه بگذرانیم ؟

بیایید برای اولین بار فکر کنیم که دلیل تعطیلات تابستان چیست؟ تعطیلات چرا مهم است و چرا هیچ کشوری را نداریم که تعطیلات نداشته باشد؟

در خود ذات طبیعت، ابتدا روز را داریم که زمان فعالیت و جنب و جوش است. به دنبال آن شب را داریم که زمان استراحت است. حتی اگر یک خودرو را مدت ها برای چند ساعت متوالی روشن نگه داریم، دچار مشکل میشود و حتما قبل از استفاده مجدد باید یک استراحتی به آن بدهیم.

ادامه مطلب...