دبیرستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

    

پایه هفتم

   

    

پایه هشتم

   

    

پایه نهم

   

    

پایه دهم

   

    

پایه یازدهم

   

    

پایه دوازدهم

   

اسامی نمایندگان منتخب انجمن اولیا و مربیان

اشتراک ماهنامه پیوند

جلسه انجمن اولیا و مربیان

11 آبان ماه روز آزمایشگاه گرامی باد

جشنواره علمی - پژوهشی دانش آموزی ایده آل پارسی

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

برنامه جلسات آموزش خانواده دبیرستان

برگزاری اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان ایده آل پارسی

با استعانت از ایزد منان اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان ایده آل پارسی در روز یکشنبه مورخ30/6/1399 با حضور همکاران و دبیران دبیرستان برگزار گردید .

در شروع مراسم آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد و با پخش سرود جمهوری اسلامی به ایران عزیز ادای احترام گشت . در ادامه سرکار خانم رستمی دبیر محترم دبیرستان با بیان شیوا و دلنشینشان مراسم را به دست گرفتند ، همچنین با توجه با همزمانی آغاز سال تحصیلی با حماسه دفاع مقدس کلیپ ایران که با زحمات دانش آموز فرهیخته روژان منیری به ثمر نشسته پخش شد . در ادامه دقایقی را در خدمت جناب آقای آذری مشاور آموزشی  و سرکار خانم کشاورز موسس محترم مجتمع ایده آل پارسی بودیم .

پس از آن سرکار خانم ریاحی مدیریت محترم دبیرستان ضمن خیر مقدم به همکاران و دبیران محترم و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای دبیران و دانش آموزان ، مطالبی پیرامون برنامه عملیاتی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  بیان نمودند .

و در ادامه سرکار خانم ذکاوت مسئول دپارتمان فناوری مجتمع با تاکید بر ضرورت استفاده از اپلیکیشن های  همکلاسی و شاد توضیحاتی را در رابطه با نحوه ی استفاده از امکانات فناوری مجتمع و استودیو های طراحی شده ایراد نمودند .در خاتمه جلسه با انتخاب نمایندگان دبیران متوسطه اول و دوم به پایان رسید و به رسم یادبود هدایایی به همکاران تقدیم گردید.

با امید به سالی پر از موفقیت و سعادت در راستای تحقق اهداف تعلیم و تربیت برای همکاران و دانش آموزان عزیز . 

مراسم معارفه دانش آموزان دبیرستان

قاصدک ها شاد و خندان ، در آسمان نیلگون پاییزی عطر طراوت و شادابی می پراکنند و مژده ی آمدن مهر خوبی ها را سر می دهند.با نام و یاد ایزد منان در روز 24 شهریور ماه سال 1399 مراسم معارفه دانش آموزان پایه هفتم و هشتم (دوره اول متوسطه )  دبیرستان ایده آل پارسی به تفکیک پایه تحصیلی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی  برگزار گردید .در این مراسم پک های آموزشی و هدایایی به رسم یادبود به دانش آموزان تقدیم گردید و آنان با حضور در فضای مدرسه ،  با کادر اداری و دبیران سال تحصیلی1400-1399 بیشترآشنا شدند . هم چنین با اجرای دانش آموزان هنرمند ایده آلی ( ناروین فضلعلی ، لعیا رحیمی ، الینا رضایی و عسل نگهداری ) مراسم رنگ و بویی دیگر گرفت .در پایان از دانش آموزان ممتاز در المپیادهای علمی جابر بن حیان و آزمون جامع کلاس های دوره تابستان با تقدیم لوح تقدیر و شاخه گل تقدیر به عمل آمد.

مراسم بازگشایی دبیرستان ایده آل پارسی

با نام و یاد ایزد منان در روز 15 شهریور ماه سال 1399 مراسم بازگشایی دبیرستان ایده آل پارسی به صورت مجازی ( لایو ) برگزار شد . در این مراسم ابتدا آیاتی از کلام الله مجید با صدای دلنشین دانش آموز عزیز دلارام مصلی نژاد قرائت گردید ، سپس با پخش سرود جمهوری اسلامی به ایران عزیز ادای احترام گشت . در ادامه سرکار خانم حاتم دبیر محترم دبیرستان با بیان شیوا و دلنشینشان گرمی بخش دلهای دانش آموزان عزیز شدند ، همچنین با توجه با همزمانی آغاز سال تحصیلی با ماه سالار و سرور شهیدان و حماسه دفاع مقدس کلیپ نوای محرم و یاد شهدای جنگ تحمیلی که با زحمات دانش آموزان فرهیخته زهرا فرجانیان و لعیا رحیمی به ثمر نشسته بود پخش شد .

با آرزوی سالی توام با سلامتی و توفیق برای دانش آموزان ایران اسلامی .